Instytut Urody Be Beauty

ul. Waleriana Łukasińskiego 40/12
71-215 Szczecin

Godz. otwarcia

Pon.-Piąt. 11:00-19:00
Sob. 10:00-14:00
(Umówione wizyty)

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko *

  Adres e-mail *

  Numer telefonu *

  Temat wiadomości *

  Treść wiadomości *

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Rafał Cyryl Kampioni z siedzibą Waleriana Łukasińskiego 40/12, 71-215 Szczecin, PL, NIP: 9551451246, w celu przesyłania informacji handlowych na mój adres e-mail oraz numer telefonu podany powyżej w formularzu kontaktowym.

  Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę poprzez wysłanie wiadomości e-mail na adres e-mail: biuro@bebeauty.szczecin.pl. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.


  1. Administratorem Pani/a danych osobowych jest: Rafał Cyryl Kampioni z siedzibą Waleriana Łukasińskiego 40/12, 71-215 Szczecin, PL, NIP: 9551451246, e-mail: biuro@bebeauty.szczecin.pl.

  2. Administrator przetwarza dane osobowe w celu przesyłania informacji handlowych.

  3. Podstawą prawną przetwarzania danych osobowych jest udzielona zgoda.

  4. Dane osobowe przetwarzane będą przez okres 5 lat.

  5. Odbiorcami danych osobowych będą: podmioty zewnętrzne dostarczające i wspierające systemy teleinformatyczne Administratora, świadczące usługi związane z bieżącą działalnością Administratora, w tym w celu umawiania wizyt – na mocy stosownych umów powierzenia przetwarzania danych osobowych oraz przy zapewnieniu stosowania przez ww. podmioty adekwatnych środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę danych.

  6. Pani/Pana dane osobowe mogą podlegać profilowaniu.

  7. Każdej osobie, której dane są przetwarzane, w zakresie wynikającym z przepisów prawa, przysługuje prawo dostępu do swoich danych oraz ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych.

  8. Przysługuje Pani/u prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego (Urzędu Ochrony Danych Osobowych).

  * Pole jest wymagane